1 1 1 1 1

Tokom prošle godine pokrenut je proces evidencije i kategorisanja objekata fizičkih lica za pružanje ugostiteljskih usluga privatnog smještaja uz utvrđivanje minimalnih tehničkih uslova tj. kategorisanje objekata za smještaj u domaćinstvu (sobe, apartmani, vikendice i dr.).


Pozivamo vlasnike (fizička lica) koji se bave uslugama izdavanja smještaja u turističke svrhe ili žele da se bave izdavanjem a posjeduju smještajne kapacitete na području općine Travnik bez obzira na mjesto prebivališta, da se jave u nadležnu službu (Služba za razvoj, privredu i vanprivredu općine Travnik) i pokrenu proces kategorisanja.

Sve informacije se mogu dobiti u nadležnoj općinskoj službi putem kontakt broja telefona: 030/509-742 ili u Turističkoj zajednici općine Travnik putem kontakt broja telefona: 030/ 508-500.