Objavljena preliminarna rang lista potencijalnih korisnika u projektu podrška socio-ekonomskoj stabilnosti zapadnog balkana 2021-2022 kojeg provodi njemačka nevladina organizacija Help u saradnji sa Općinom Travnik koju možete pogledati OVDJE.

Podsjećamo poštovane sugrađane da budu oprezni u svojim obilascima šumskih i planinskih područja i prate oznake miniranih oblasti.

Ažurirane podatke o miniranim područjima možete u svakom momentu pogledati na Mapi miniranih područja u BiH ili da preuzmu aplikaciju minsko-sumnjivih područja u BiH na linkovima ispod:

Minsko-sumnjiva područja u BiH - Android OS

Minsko-sumnjiva područja u BiH - iOS

Obavještavamo zainteresovane da je objavljen Javni poziv za  podnošenje aplikacija za kapitalne investicije koje će se finansirati iz sredstava Budžeta Općine Travnik za  2022 godinu.

Predsjedavajuća Općinskog vijeća Travnik zakazala je 7. REDOVNU sjednicu Općinskog vijeća , koja će se održati 18.06.2021.godine (PETAK), u 8,00 sati, u Centru za kulturu općine Travnik.

Općina Travnik i Internacionalni univerzitet Travnik u Travniku su u subotu (12.06.) organizovali zajedničku prezentaciju rezultata Studije opravdanosti inicijative za uređenje Bosanske ulice kao pješačke zone u Travniku.

Načelnik Općine Travnik Kenan Dautović  upriličio je  prijem za Šeficu Misije OSCE-a u Bosni i Hercegovini, ambasadoricu Kathleen Kavalec. Sastanku je prisustvovao i šef Terenskog ureda OSCE-a u Travniku, Igor Nedera.

Danas je u maloj sali Općine Travnik održan prvi radni sastanak Lokalne dijaloške platforme u okviru Projekta "MAKERS".

Danas(02.06.2021)  je načelnik Općine Travnik Kenan Dautović održao telekonferencijski sastanak sa načelnikom Općine Pendik (R.Turska) gospodinom Cin Ahmetom .