1 1 1 1 1

Centralna izborna komisija Bosne i Hercegovine obavještava javnost i zainteresirane kandidate da je produžen rok za prijavu na „Javni konkurs za imenovanje predsjednika/zamjenika predsjednika biračkog odbora u osnovnim izbornim jedinicama u Bosni i Hercegovini“.

Javni konkurs ostaje otvoren do petka, 28.06.2024. godine.

Prijave na Javni konkurs sa potrebnim dokazima o ispunjavanju uvjeta, kandidati dostavljaju Centralnoj izbornoj komisiji BiH elektronski, putem portala e-Izbori i aplikacije „Prijava za rad u biračkim odborima (predsjednici/zamjenici) koji se nalaze na interent stranici Centralne izborne komisije BiH www.izbori.ba.

e-Birački odbori link

Link za pristup Javnom konkursu za imenovanje predsjednika/zamjenika predsjednika biračkog odbora u osnovnim izbornim jedinicama u Bosni i Hercegovini

-Link za JAVNI KONKURS za imenovanje predsjednika/zamjenika predsjednika biračkog odbora u osnovnim izbornim jedinicama u Bosni i Hercegovini

– Link za registraciju

– Link za prijavu

Sve dodatne informacije moćete saznati putem broja telefona 033/251-331