1 1 1 1 1

U kabinetu načelnika Općine Travnik danas su potpisana dva ugovora za sufinansiranje i realizaciju dva projekta „Rekonstrukcija pumpne stanice Zulići i nabavka pumpe“ i „Rekonstrukcija pumpne stanice Zulići i nabavka pumpe“


Naime, radi se o namjenskoj dodjeli i korištenju sredstava na osnovu programa i kriterija utroška sredstava ostvarenih od vodnih naknada za 2023. godinu iz nadležnosti Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva SBK.
Općini Travnik se dodjeljuju financijska sredstva u iznosu od 21.000,00 KM za realizaciju projekta „Rekonstrukcija pumpne stanice Zulići i nabavka pumpe“, kao i 37.500,00 KM za sprovođenje projekta„Vodovod – Galica“.
Načelnik Općine Travnik Kenan Dautović potpisao je ugovore sa ministrom poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva SBK Advanom Akeljićem.