1 1 1 1 1

U organizaciji Službe za opću upravu i BIZ općine Travnik, danas je održan sastanak-radionica sa predsjednicima MZ-a i moderatorima web platforme MZ-a u Bosni i Hercegovini, na kojem su učesnici razmijenili znanja i iskustva u vezi sa korištenjem, održavanjem i upravljanjem web platformom MZ-a u općini Travnik.

U toku radionice postavljena su dva primjera dobrih praksi u mjesnim zajednicama Karaula i Vitovlje, a učesnici radionice su na konkretnim primjerima vidjeli kako, na koji način i zbog kojih nedostataka može biti privremeno odloženo objavljivanje istih, dok ih ne pregleda, vrati na korekciju ili odobri menadžer platforme MZ u BiH.

Moderator radionice bio je koordinator za rad sa mjesnim zajednicama općine Travnik Sifet Melić, dipl.ecc; koji je ujedno i menadžer UNDP – ovog projekta: „ Jačanje uloge MZ u BiH“ za područje općine Travnik.