1 1 1 1 1

Svim građanima Općine Travnik upućujemo iskrene čestitke povodom 1. marta, Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine uz želju da prosperitetnost naše, nezavisne i suverene države skupa gradimo radi budućih generacija.

Nezavisnost i suverenitet moderne Bosne i Hercegovine, potvrđene voljom njenih građana, ukorijenjene u njenoj viševjekovnoj tradiciji naš su zajednički interes, a cilj nam mora biti njeno jačanje i njegovanje bogatstva različitosti.

Općinski načelnik Kenan Dautović i predsjedavajuća Općinskog vijeća Travnik Vlatka Lovrinović povodom obilježavanja Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine, pozivaju građane općine Travnik da svojim prisustvom uveličaju svečanu akademiju koja će se održati povodom Dana nezavisnosti u JU Centar za kulturu općine Travnik, dana 28.02.2023. godine sa početkom u 19:00 sati.