Obavještavamo građane da zbog   izvještaja nadležnih organa o  trenutnoj epidemiološkoj situacija  a nakon   konsultacija sa Policijskom upravom Travnik, načelnik Općine Travnik odgađa druženje učesnika aktivnosti „Sedmica društvene odgovornosti“ koje je bilo planirano  za 05.09.2021.godine na Starom gradu.

Ovakvu odluku načelnik Dautović donosi zbog  procjene da,  zbog velikog broja učesnika „Sedmice  društvene odgovornosti” može doći do okupljanja nedozvoljenog broja građana  I nemogućnosti ispunjenja svih mjera zaštite.

Ovom prilikom načelnik zahvaljuje  učenicima svih aktivnosti naglašavajući da je I ovo situacija u kojoj moramo pokazati odgovornost prema sebi , zaštiti  sebe I druge a da ćemo prilika za druženje imati mnogo.