Pozivamo građane Mjesnih zajednica Stari grad, Korićani i Pokrajčići da se odazovu Javnim  pozivima  za održavanje izbora u njihovim  mjesnim zajednicama.

Naime, usljed okolnosti nastalih djelovanjem korona virusa, mjesne zajednice općine Travnik određeni period nisu sazivale sjednice zborova građana, na kojima se vrši izbor delegata za skupštine i kandidovanje predsjednika i članova savjeta MZ.

Obzirom da je došlo do stabilizacije stanja i da postoji potreba da se obezbjedi legitimno predstavljanje i zastupanje mjesnih zajednica, uz striktno provođenje mjera zaštite od korona virusa, pristupit će se organizaciji sastanaka zborova građana i izboru predstavnika MZ.

Detaljnije informacije, građani koji žive na području ovih mjesnih zajednica mogu pronaći u tekstu javnih poziva koje mogu preuzeti na linku ispod .

Attachments:
322 kB