1 1 1 1 1

Načelnik Općine Travnik Kenan Dautović  upriličio je  prijem za Šeficu Misije OSCE-a u Bosni i Hercegovini, ambasadoricu Kathleen Kavalec. Sastanku je prisustvovao i šef Terenskog ureda OSCE-a u Travniku, Igor Nedera.


Načelnik Dautović i ambasadorica Kavalec razgovarali su  o aktuelnim temama u Travniku i Bosni i Hercegovini, o zajedničkim projektima iz oblasti turizma i ekologije, te programima i aktivnostima terenske kancelarije OSCE-a u Travniku. Također,na sastanku se razgovaralo  i o borbi protiv korupcije i registrima imenovanih i zaposlenih lica koje je Općina Travnik uspostavila početkom ove godine.
Ambasadorica Kathleen Kavalec izrazila je zadovoljstvo dobrom saradnjom sa Općinom Travnik , te pohvalila rad terenske kancelarije OSCE-a u Travniku.
Ambasadorici Kathleen Kavalec je ovo bila prva zvanična posjeta Općini Travnik.