1 1 1 1 1

Obavještavamo građane općine Travnik da će se u periodu od 14.04.2021. godine do 30.06.2021. godine izvoditi građevinski radovi na „Uređenje kulturno historijske zone na potezu Donja čaršija - šarena džamija".

U vrijeme izvođenja radova bit će djelomično ili u potpunosti onemogućen saobraćaj vozila što će se regulirati saobraćajnom signalizacijom te pozivamo stanovnike za strpljenje i da se pridržavaju postavljene privremene saobraćajne signalizacije.

Zbog izvođenja navedenih radova mole se građani da za pristup putničkim vozilima u naselja Donje Osoje, Gornje Osoje i Malta koriste putne pravce šumeća- Elči lbrahim-pašina medresa (podvožnjak)-Donje Osoje a teretnim vozilima putni pravac Magistralni put M5 - Donje Osoje.

U slučaju nepovoljnih vremenskih uslova, radovi se mogu produžiti izvan najavljenog roka.