1 1 1 1 1

Načelnik Općine Travnik Admir Hadžiemrić je danas(srijeda 03.02.2021)  bio  domaćin sastanka kojem su prisustvovali načelnici Općina: Busovača, Asim Mekić, Vitez,Boris Marjanović i  Novi Travnik, Stjepan Dujo.

Na sastanku se  razgovaralo o zajedničkim projektima koji trebaju da se implementiraju u pomenutim općinama,odnosno o projektima : „Brza cesta“, „Gazdovanje komunalnim otpadom“ , „Regionalni vodovod Plava voda“ i trenutna situacija sa mogućnošću stavljanja u funkciju gasovoda.  Također, razgovaralo se i o budućim projektima   za koje postoji potreba i  mogućnost saradnje, a tiču se prvenstveno oblasti poljoprivrede, privrede i razvoja pomenutih općina.

Dogovoreno je da se ovakvi sastanci održavaju i u budućnosti, a domaćin sljedećeg sastanka će biti načelnik Općine Vitez gospodin Boris Marjanović