1 1 1 1 1

Saobraćajni fakultet Internacionalnog univerziteta Travnik u Travniku na zahtjev Općine Travnik sprovodi studiju organizacije sobraćaja u Bosanskoj ulici.

S tim u vezi,obavještavaju se građani koji žive u užem  gradskom području Travnika da će u narednom periodu studenti Saobraćajnog fakulteta Internacionalnog univerziteta „Travnik u Travniku vršiti anketiranje građana vezano  za organizaciju saobraćaja u Bosanskoj ulici. . Predstavnici  Saobraćajnog fakulteta Travnik žele na osnovu mišljenja građana istražiti i sagledati ovu problematiku te predložiti odgovarajuće rješenje utemeljeno na struci i nauci. Odgovori građana na postavljena pitanja odražavati će osobno mišljenje i procjene, kojima mogu utjecati na ishod regulacije saobraćaja u Bosnaskoj ulici,.

Mole se građani da izdvoje dio svog vremena i budu studentima na usluzi prilikom anketiranja.