1 1 1 1 1 Ocjena 4.00 (1 glas)
Javni poziv - Obnova stambenih jedinica dodjelom građevnog materijala - 4.0 od 5 na osnovu 1 glas

Na osnovu Programa rada Službe za 2019. godinu i Uputstva o načinu i procedurama odabira korisnika projekata povratka i rekonstrukcije stambenih jedinica (Sl.glasnik BiH broj 48/06), općina Travnik, Služba za obnovu, raseljena lica/osobe, izbjeglice i stambene poslove objavljuje javni poziv

Kojim se potencijalni korisnici pomoći čije je prijeratno prebivalište bilo na području općine Travnik pozivaju da podnesu zahtjev za dodjelu pomoći za rekonstrukciju i obnovu svojih stambenih jedinica u svrhu povratka

Izbor korisnika se odnosi na pomoć u obnovi stambenih jedinica i to:
- Obnova stambenih jedinica dodjelom građevnog materijala.

Ukupna vrijednost projekta je: 400.000,00 KM.

 

Kompletan tekst poziva možete pročitati OVDJE.