1 1 1 1 1

U prepunoj sali Općine Travnik u petak, 10.11.ove godine, održana je javna rasprava o Nacrtu Odluke o komunalnom redu na turističko-rekreacionim područjima „Vlašić“.

Prisutnima su predstavljena dodatna pojašnjenja, a najviše pitanja odnosilo se na način prodaje poljoprivrednih proizvoda i oblast iznajmljivanja četvorotočkaša i motornih sanki što je ohrabrujuće jer ukazuje da su sve druge oblasti dovoljno dobro riješene.

Kako se Odluka dijelom prema jednom od zaključaka Općinskog vijeća na sjednici održanoj 25.10. kada je usvojen Nacrt Odluke,svi prisutni su upućeni i u dalju proceduru što činimo i ovom prilikom te obavještavamo zainteresovane da imaju mogućnost do 17.11.2023.godine svoje prijedloge dostaviti Službi za zajedničke i komunalne poslove Općine Travnik koji  će se razmotriti.