1 1 1 1 1

Dječja igrališta omiljeni su izbor mališanima za igru i boravak na svježem zraku. Shodno tome, u proteklom periodu na području općine Travnik pojačane su aktivnosti uređenja i održavanja dječjih igrališta.

S ciljem očuvanja i zaštite postojećih dječijih igrališta na području općine Travnik, te uređenja nakon čina vandalizma kakav se desio nedavno na dječjem igralištu kod ljetne bašte Gala, upravo se na navedenom području vrše aktivnosti na uređenju.

Radovi na čišćenju i obnovi dječjih igrališta, sprovode se godišnje u kontinuitetu i prema ukazanoj potrebi.

Apelujemo na stanovnike Travnika da ne uništavaju gradski mobilijar, jer time ne samo da se narušava estetski izgled grada, već se pričinjava i velika materijalna šteta.

Također, pozivamo građane s ciljem nastavka zajedničke saradnje i očuvanja imovine dječjih igrališta, da svoje prijedloge i prijave oštećenja dječijih igrališta prijavljujete općinskim komunalnim redarima kako bi mogli reagirati na vrijeme.

Putem kontakt brojeva telefona:
030 509 076 ili 030 511 277 - lokal 277 ili

Putem e-mail adresa i kontakt brojeva službenih telefona:

Amel Islamović

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
+38761931615

Kadro Baltić
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.;
+38761285812

Milijana Vujinović

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.;

+38766825338

Aldin Ribo
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.;
+38761176139