1 1 1 1 1 Rating 4.50 (2 Votes)
Javni poziv za obnovu stambenih jedinica povratnika i osoba sa socijalnim statusom - 4.5 out of 5 based on 2 votes

Na osnovu Programa rada Službe za 2021. godinu i Uputstva o načinu i procedurama odabira korisnika projekata povratka i rekonstrukcije stambenih jedinica (“Sl.glasnik BiH” broj 48/06), općina Travnik, Služba za obnovu, raseljena osobe/lica, izbjeglice i stambene poslove objavlljuje Javni poziv kojim se potencijalni korisnici pomoći čije je prijeratno prebivalište bilo na području općine Travnik pozivaju da podnesu zahtjev za dodjelu pomoći za rekonstrukciju i obnovu svojih stambenih jedinica u svrhu povratka

Izbor korisnika se odnosi na pomoć u obnovi stambenih jedinica i to:

 

Obnova stambenih jedinica dodjelom građevnog materijala.

Ukupna vrijednost projekta je: 400.000,00 KM.

Poziv se ne odnosi na osobe sa socijalnim statusom.

 

Pored toga, raspisan je i Javni poziv kojim se potencijalni korisnici pomoći čije je prebivalište na području općine Travnik pozivaju da podnesu zahtjev za dodjelu pomoći za obnovu svojih stambenih jedinica za osobe sa socijalnim statusom

Izbor korisnika se odnosi na pomoć u obnovi stambenih jedinica i to:

 

- Obnova stambenih jedinica za osobe sa socijalnim statusom.

Poziv se ne odnosi na osobe koje imaju status raseljene osobe ili status povratnika.

Ukupna vrijednost projekta je: 50.000,00 KM.

Tekstovi javnih poziva mogu se preuzeti na linkovima ispod teksta:

 

Javni poziv za obnovu kuća povratnicima

Javni poziv za obnovu kuća lica sa soc.statusom