- Detalji
-
Objavljeno: 07 Svibanj 2015
Načelnik Općine Travnik potpisao je sa Humanitarnom organizacijom Red Society For UAE ,koju zastupa Mahmoud Youssef Aly Protokol o saradnji na izgradnji primarnog cjevovoda i rezervoara za naselja Gostilj i Smet.Treći potpisnik Protokola je Merkez Oil d.o.o kao izvođač radova.
Ovim Protokolom ugovorne strane uspostavile su saradnju na realizaciji projekta „Izgradnje primarnog cjevovoda i rezervoara V=150m3 za vodosnabdijevanje naselja Gostilj i Smet na Vlašićkom platou# a s ciljem unapređenja kvaliteta života stanovništva na tom području.
Općina Travnik je osigurala projektnu dokumentaciju i predmjer i predračun radova a sredstva u iznosu od 250.000,00 KM osigurala je Humanitarna organizacija Red Society For UAE
Rok za izvođenje radova je 20.06.2015.godine nakon čega će se izvršiti tehnički prijem te svečana dodjela na upravljanje i korištenje .