1 1 1 1 1
Općina poziva zainteresovane da uzmu učešće u utvrđivanju prijedloga naziva ulica i trgova Komisija za utvrđivanje prijedloga naziva ulica i trgova na području općine Travnik poziva sve zainteresovane, za ovo pitanje, da na adresu ove Komisije putem protokola Općine Travnik upute prijedloge za utvrđivanje prijedloga naziva ulica i trgova na području općine Travnik, najkasnije do 24.02. 2010. godine. Komisija ovim putem želi provesti određenu aktivnost u javnosti kako bi što veći broj zainteresovanih građana sudjelovao u utvrđivanju naziva ulica i trgova na području općine Travnik. Zainteresovane molimo da svoje pisane prijedloge obrazlože; - Geografski pojam (potrebno obrazložiti njegovu lokaciju u prostoru i etimološkom značenju pojma vodeći računa o jeziku) - Ime osobe (potrebno je priložiti biografiju koja mora sadržavati osnovne podatke o osobi i značaju njenog doprinosa zbog kojeg se prijedlog podnosi - Prijedlog za određivanje naziva ulice ili trga (potrebano navesti sadašnji naziv ulice ili trga i naziv novog prijedloga, tekstualni opis s osnovnim podacima o lokaciji i izgledu ulice ili trga) Svoje prijedloge dostaviti na adresu: OPĆINA TRAVNIK OPĆINSKO VIJEĆE TRAVNIK Komisija za utvrđivanje prijedloga naziva ulica i trgova na području općine Travnik Konatur bb Travnik SEKRETAR OPĆINE PREDSJEDNIK KOMISIJE AidaDaul, Vinko Martinović