1 1 1 1 1

Prijevremeni izbori za načelnika općine Travnik će se održati u nedjelju, 11. aprila 2021. godine.

 

Birači koji žele da provjere da li su i gdje upisani u birački spisak, mogu to učiniti putem linka: DA LI STE REGISTROVANI?, a na linkovima ispod ovog teksta obavještavaćemo građane o svim aktivnostima Lokalne izborne komisije Travnik.

 

Općinska izborna komisija Travnik obavještava sve zainteresovane birače koji žele da se upoznaju sa izbornim procesom, da je Centralna izborna komisija Bosne i Hercegovine za Lokalne izbore 2020. godine razvila online kurs - obuka za rad u biračkom odboru. Kurs je dostupan na web stranici https://obuke.izbori.ba/ na bosanskom, hrvatskom i srpskom jeziku.

 

PRIJEVREMENI IZBORI ZA NAČELNIKA OPĆINE TRAVNIK - INFORMACIJE I DOKUMENTI:

Plan obuke i testiranja članova mobilnih timova u Općini Travnik za prijevremene izbore

Odluka o imenovanju mobilnih timova u Općini Travnik za održavanje prijevremenih izbora

Odluka o broju i lokaciji BM

Plan obuke biračkih odbora 2021

Odluka o formiranju biračkih odbora - prijevremeni izbori 2021 godine (8.4.2021)

Odluka o raspisivanju i održavanju prijevremenih izbora za načelnika općine Travnik

Obuka - Video spotovi Izbori 2020

Obuka - Prezentacija Izbori 2020