1 1 1 1 1
Nakon vijesti,koje je SKI klub „Karaula“ uputio načelniku Općine Travnik,o ispunjenju olimpijske norme njihovog takmičara,Lajkert Igora,Načelnik je upriličio hitan prijem u svom kabinetu uz obrazloženje da se radi o izuzetno važnom uspjehu zbog činjenice da je ovo takmičar iznikao u travničkom klubu koji je uspio odgojiti jednog olimpijca. Vijest da će SKI klub „Karaula“imati svog člana kao predstavnika BIH na Zimskim olimpijskim igrama u Vankuveru i to u tri discipline,svakako je zaslužila hitnost u reagovanju,posebno zbog činjenice da su sve troškove priprema i takmičenja do sada snosili roditelji uz pomoć kluba. Općina Travnik je prva zvanična institucija koja je reagovala na ovu vijest na način da je podržala ovaj klub i njegovog takmičara .Zvaničan prijem održaće se sutra,20.3.2009.godine u kabinetu načelnika.