Zakazana 38. REDOVITA sjednica Općinskoga vijeća Travnik, koja će se održati  14. 8. 2020. godine (PETAK), u 9ºº sati, u Centru za kulturu Općine Travnik.

Za sjednicu je utvrđen sljedeći

Ministarstvo privrede Srednjobosanskog kantona poziva sve poslovne subjekte koji su propustili da potpišu ugovore o implementaciji odobrenih sredstava iz općina Vitez, Bugojno, Jajce, Gornji Vakuf­Uskoplje, Travnik, Novi Travnik, Donji Vakuf i Kiseljak, a koji su ostvarili pravo na subvencioniranje 50% najniže neto plate za mjesece april i maj 2020.godine da se odazovu na potpisivanje ugovora koje će se održati u sali Ministarstva privrede u Travniku (adresa: Prnjavor 16 a), u sljedećim terminima:

Javni poziv za dodjelu poticaja za unapređenje poljoprivredne proizvodnje Općine Travnik za 2020.godinu

Predsjedavajuća Općinskog vijeća Travnik zakazala je za sutra (11.08.2020.godine) nastavak 36.redovne sjednice Općinskog vijeća Travnik

JAVNI KONKURS ZA IMENOVANJE OPĆINSKOG PRAVOBRANIOCA U OPĆINSKOM PRAVOBRANILAŠTVU TRAVNIK ZA OPĆINE TRAVNIK I NOVI TRAVNIK

Objavljena preliminarna lista korisnika općinske pomoći za osobe sa socijalnim statusom za 2020.god - 3.0 out of 5 based on 3 votes

Preliminarnu listu korisnika općinske pomoći za osobe sa socijalnim statusom za 2020.god možete pogledati OVDJE.

37. REDOVNA SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA TRAVNIK, ZAKAZANA ZA 05. 08. 2020. godine za koju je utvrđen sljedeći

Načelnik Općine Travnik ,Admir Hadžiemrić i predsjedavajuća Općinskog vijeća, Vlatka Lovrinović ,svojim sugrađanima muslimanima  upućuju iskrene čestitke u povodu Kurban Bajrama: “Poštovani sugrađani, nažalost , ove bajramske dane  dočekujemo sa brigom o sopstvenom  zdravlju zato je važno da pokažemo i  osjetljivost i brigu za potrebe drugih.

U tom duhu, povodom  Kurban Bajrama  u ime Općine Travnik i u svoje lično ime svima  Bajram Šerif Mubarek Olsun!