1 1 1 1 1 Rating 3.75 (4 Votes)
Objavljene rang liste stipendista - 3.8 out of 5 based on 4 votes

Nakon provedenog postupka Komisija za odabir korisnika stipendije redovnim studentima, studentima deficitarnih zanimanja i učenicima srednjih škola deficitarnih zanimanja u akademskoj 2019./2020. godini utvrđene su:

RANG LISTA REDOVNIH STUDENATA, STUDENATA DEFICITARNIH ZANIMANJA I UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA DEFICITARNIH ZANIMANJA U AKADEMSKOJ/ŠKOLSKOJ 2019./2020. GODINI KAO I RANG LISTA UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA KOJI POSTIŽU IZNIMNE REZULTATE

                                                               

Prigovor na objavljenu Rang listu redovnih studenata i studenata deficitarnih zanimanja podnosi se u roku od 8  dana od dana objavljivanja Rang liste na oglasnoj ploči i web stranici Općine Travnik, odnosno od 11.12.2019.godine.

Prigovor se podnosi putem pošte na adresu Općina Travnik, Komisija za odabir stipendista u akademskoj 2019/2020.godini, ili putem Protokola Općine Travnik.

Rang liste se mogu preuzeti na linkovima ispod teksta.

 

Rang lista studenata i učenika 2019 2020

Rang lista učenika srednjih škola koji postižu iznimne rezultate