U skladu sa članom 1. Pravilnika o sadržaju, obliku, uslovima i načinu izdavanja i čuvanja vodnih akata (“Službene novine FBiH", broj 41/20), obavještavaju  se građani  MZ KRALJEVICE i ostali zainteresovani građani da je podnesen zahtjev za izdavanje  prethodne vodne saglasnosti za rekonstrukciju vodovoda, odnosno  priključak na rezervoar Vlahovići, tako što će izvršiti priključak cijevi od 1 cola iz glavnog rezervoara “Mešćema” na rezervoar “Vlahovići”.

Ime i adresa podnosioca zahtjeva za izdavanje VS: Alen Islamović, Vlahovići bb,

Travnik

Opis aktivnosti koja je predmet zahvata: Rekonstrukcija vodovoda, odnosno

rezervoara “Mešćema” na rezervoar “Vlahovići”.

Osnovni podaci o lokaciji na kojoj će se odvijati predmetne aktivnosti: Predmetna

aktivnost će se vršiti na lokaciji glavnog rezervoara “Mešćema” na rezervoar “Vlahovići”.

Način učešća javnosti::Pisano izjašnjavanje u roku od 8 (osam) dana od dana

objavljivanja na web stanici Općine Travnik

Naziv organa kojem se dostavljaju pisana izjašnjenja:Općina Travnik, Služba za

razvoj, privredu i vanprivredu, Konatur bb, 72270 Travnik.

Podaci o međuentitetskim aktivnostima, ukoliko postoje pretpostavke::Nema

pertpostavki o međuentitetskim aktivnostima.

Sve zainteresovane strane, vezano za predmetne aktivnosti, mogu svoja pisana izjašnjenja dostaviti Općini Travnik- Službi za razvoj, privredu i vanprivredu u roku od 8 (osam) dana od dana objave ovog obavještenja.

Ovo obavještenje će se objaviti na web stranici Općine Travnik, oglasnoj ploči Općine Travnik, Oglasnoj ploči MZ Kraljevice.

Travnik:18.11.2020. godine.

POMOĆNIK NAČELNIKA

Amira Đelilbašić dipl.ecc

PO OVLAŠTENJU

Semin Konjalić, dipl. pol.