Obavještavamo građane općine Travnik da će zbog izvođenja radova na izgradnji kanalizacionog kolektora gradskog područja općine Travnik i rekonstrukcije ulice Erika Brandisa doći do projektom predviđenih iskopa unutar postojećih zelenih površina ispred stambenih zgrada za potrebe polaganja cijevi kanalizacionog i oborinskog kolektora.

Zbog navedenih radova mole se građani da osobna vozila ne parkiraju u blizini označene trase iskopa kako bi se omogućio nesmetan rad građevinskim strojevima.

Prilikom izvođenja radova vršit će se sječa i uklanjanje postojećih stabala i grmova koji se nalaze na projektiranoj trasi kolektora i ulice Erika Brandisa te se građani mole za razmjevanje i strpljenje.