1 1 1 1 1 Ocjena 3.00 (1 glas)
Izabrano novo rukovodstvo MZ Centar - 3.0 od 5 na osnovu 1 glas

Dana 24.2.2020. godine u velikoj Sali Općine Travnik održana je Izborna Skupština mjesne zajednice Centar na kojoj je Maja Đurić – Zahirović izabrana za predsjednicu Skupštine, a Feđa Maslić za zamjenika predsjednika.

Izabran je i novi Savjet mjesne zajednice Centaru sastavu Hatarić Almedina, Čorbić Irma, Šiljak Meho, Isaković Amina, Kos Đenan, Sarajčić Midhat, Čaber Zijad, Bajrić Amela, Hujdur Amir, Mašić Meho i Medić Boris. Jednoglasnom odluko delegata u Skupštini MZ Centar za predsjednika Savjeta je izabran Hujdur Amir. Izbornoj Skupštini obratili su se načelnik Općine Travnik gospodin Admir Hadžiemrić i premijer vlade SBK gospodin Tahir Lendo, koji je zaželi uspješan rad najmnogoljudnijoj MZ na području općine. Izbori su provedeni nakon razrješenja ranijeg rukovodstva koje je duži period opstruiralo provođenje izbora u MZ Centar. Ranije su građani u 6 mjesnih područja MZ Centar izabrali 43 delegata Skupštine MZ Centar.