1 1 1 1 1 Ocjena 1.00 (1 glas)
Općina Travnik obilježila Socijalni dan - 1.0 od 5 na osnovu 1 glas

Danas su nam se u Općini pridružili srednjoškolci  koji su školske klupe na jedan dan zamijenili radnim mjestom.

I ove godine je Općina Travnik obilježila Socijalni dan, projekat koji realizuje Asocijacija srednjoškolaca u Bosni i Hercegovini sa ciljem prikupljanja sredstava za finansiranje lokalnih projekata srednjoškolaca, ali i da im omogući jednodnevno radno iskustvo, koje im može pomoći u odabiru budućeg zanimanja.

Srednjoškolci su  imali priliku da se  upoznaju sa poslovanjem Općine Travnik i osnovnim procedurama.

Srednjoškolci koji su danas radili u Općini su: Čosić Sefija, Zukić Ajla,Selman Azra,Šego Munisa i Mamukić Samina. Domaćin ispred Općine Travnik je bila Mirjana Lovrinović,pomoćnik načelnika Službe za Opću upravu i Biz

Radni dan srednjoškolaca je započeo u 10:00h a završio u 14:30h kada su zajedno sa uposlenicima Općine sumirali utiske.