Dana,10.11.2019 godine načelnik Općine Travnik je u svom kabinetu ugostio Emina Mulaimovića,osvajača drugog mjesta iz matematike na Federalnom takmičenju.

S tim u vezi, načelnik Hadžiemrić je pružio riječi podrške i čestitke Eminu Mulaimoviću za osvojenu nagradu izrazivši nadu da će i u budućnosti nastavljati osvajati nagrade iz matematike.

U delegaciji sa Eminom su bili još direktorica MSŠ „Travnik“ Aida Lončar te profesorica matematike Fatima Bušatlić

Podsječamo,Emin je 23.marta bio prvi na Kantonalnom takmičenju iz matematika (osvojenih 100 od mogućih 100 bodova) da bi 31.marta osvojio drugo mjesto na Federalnom takmičenju.

Emin Mulaimović je odličan učenik III razreda matematičko-informatičke gimnazije.