Poštovani sugrađani,

načelnik općine Travnik, Admir Hadžiemrić, pored uobičajne komunikacije  kroz susrete i putem zvanične web – stranice Općine Travnik, od sada će biti dostupan putem zvaničnog profila na društvenoj mreži Facebook.

Načelnik Općine Travnik raspisuje oglas za prijem pripravnika u radni odnos na određeno vrijeme

Pozivaju se sve organizacije civilnog društva sa područja općine Travnik(udruženja i fondacije) da prisustvuju Javnoj raspravi odabira prioritetnih oblasti Javnog poziva na području općine za 2019. godinu, a u sklopu Regionalnog programa jačanja lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD) kojeg finansira Evropska unija (EU), a implementira Razvojni program Ujedinjenih nacija (UNDP).

Zakazana 25. REDOVNA sjednica Općinskog vijeća Travnik, koja će se održati  24. 05. 2019. godine (PETAK), u 9ºº sati, u Velikoj sali Općine Travnik.

Obavještavamo građane poplavljenog dijela područja općine Travnik da prema Preporuci za organizovanje i provođenje mjera nakon obilnih padavina od nedjelje 12.05. do ponedeljka 14.05.2019. godine Federalne uprave civilne zaštite broj: 05-44/14-200-1/2019 od 16.05.2019. godine u kojoj je između ostalog navedeno:

Nakon provedenog prvostepenog i drugostepenog postupka Komisija za odabir korisnika stipendije redovnim studentima, studentima deficitarnih zanimanja i učenicima srednjih škola deficitarnih zanimanja u akademskoj 2018./2019. godini utvrđena su:

Javna rasprava će se održati 20.05.2019. godine u 11,00 sati u maloj sali Općine Travnik

Poštovani građani,

čast nam je i zadovoljstvo pozvati vas na zajednički iftar koji će se upriličiti u petak, 24. maja 2019. godine u Centru za kulturu Općine Travnik