U okviru projekta "Promocija aktivizma mladih u društvima, udruženjima i nevladinim organizacijama s područja Općine Travnik" Komisija za mlade i ravnopravnost spolova Općine Travnik u saradnji sa Centrom za edukaciju mladih Travnik (CEM) za potrebe nevladinih organizacija (NVO) s područja općine Travnik organizirat će dvodnevni trening na temu „Pisanje projektnih prijedloga".

Kompletan tekst Javnog oglasa za izbor i imenovanje na pozicije članova Upravnog odbora Jave ustanove ˝Obdanište-Travnik˝ Travnik, čiji je osnivač Općina Travnik možete pročitati OVDJE.

Kompletan tekst konkursa za prodaju devastiranih stambenih jedinica u vlasništvu Općine Travnik možete pročitati OVDJE.

U Travnik po vjenčani list: Vjenčajte se na najljepšem mjestu u gradu uz brojne besplatne usluge i pogodnosti

Služba za civilnu zaštitu obavještava građane na pdručju općine Travnik da je, radi neodržavanja dimnjaka, u posljednjem periodu registrovano više požara na stambenim, poslovnim i drugim objektima, koji su nažalost odnijeli ljudske živote i uzrokovali veću materijalnu štetu.

Općina Travnik raspisala konkurse za dodjelu stipendija - 1.0 od 5 na osnovu 1 glas

Općina Travnik raspisala konkurse za dodjelu stipendija redovnim učenicima srednjih škola, učenicima deficitarnih zanimanja kao i konkurse za dodjelu stipendija redovnim studentima i redovnim studentima deficitarnih zanimanja.

"Zaklinjem se da ću u svom radu poštovati Ustav Bosne i

Hercegovine, Ustav Federacije Bosne i Hercegovine, zakone i

druge propise Države Bosne i Hercegovine i Federacije Bosne i

Hercegovine, vrijednosti međunarodnog prava, štititi ljudska prava

i slobode, da ću savjesno, odgovorno i profesionalno izvršavati

zadatke predviđene opisom radnog mjesta, da ću u svom radu

izbjegavati djelatnosti i propuste koji su nespojivi sa dužnostima

državnog službenika, te štititi i brinuti o ravnopravnosti i pravima

svih naroda i građana Bosne i Hercegovine."

Podijeljena mehanizacija u okviru projekta socioekonomskog jačanja porodica - 2.0 od 5 na osnovu 1 glas

Dana 04.11.2019 na platou Sportsko-privrednog centra „Pirota“ upriličena je dodjela mehanizacije za korisnike projekta Help.

Obavještavaju se mjesne zajednice područja općine Travnik i njihovi građani, privredni i drugi subjekti, ukoliko su pretrpjeli štetu na stambenim, poslovnim i drugim objektima usljed nastanka prirodne nesreće zemljotres koji se desio dana 02.11.2019. i 03.11.2019. godine da istu (štetu) mogu prijaviti na posebno propisanom zahtjevu i predati na Protokol Općine Travnik u roku od 8 dana od nastanka prirodne nesreće zemljotresa.